fb-img

NEDEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM?

Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Haberleşmeden alışverişe, finansal hizmetlerden eğlenceye kadar gündelik alışkanlıklarımızı değiştiren dijital dönüşüm, iş hayatını da farklılaştırıyor. Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

DÖNÜŞÜME HEMEN BAŞLAYIN DÖNÜŞÜME HEMEN BAŞLAYIN

DİJİTAL DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDEN ÜRÜNLER

Dijital dönüşüme e-Fatura ile başlayın! icon

Dijital dönüşüme e-Fatura ile başlayın!

Güvenli, hızlı, tasarruflu ve doğa dostu e-Fatura uygulaması ile fatura süreçlerinizi dijital ortama taşıyın, veriminizi artırın, ticaretinizi hızlandırın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN right-arrow-icon

DİJİTAL DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDEN ÜRÜNLER

Tüm faturalarınızı dijitalleştirin, maliyetlerinizi azaltın icon

Tüm faturalarınızı dijitalleştirin, maliyetlerinizi azaltın

e-Arşiv uygulamasına geçin, e-Fatura uygulaması kullanmayan müşterilerinize ve nihai tüketicilere kestiğiniz faturaları da hızlı, kolay ve düşük maliyetle dijitalleştirin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN right-arrow-icon

DİJİTAL DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDEN ÜRÜNLER

Eski defterleri kapatın e-Defter ile ticari defterlerinizi dijitale taşıyın icon

Eski defterleri kapatın e-Defter ile ticari defterlerinizi dijitale taşıyın

e-Defter uygulamasına geçerek ticari defterlerinizi dijital ortamda oluşturun.Siz de kağıt ortamında basılması, saklanması gibi zahmetli ve maliyetli işlemleri elektronik ortamda kolay ve düşük maliyetle yapma imkanını yakalayın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN right-arrow-icon

DİJİTAL DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDEN ÜRÜNLER

Mutabakat süreçlerinde dijitalin rahatlığını yaşayın icon

Mutabakat süreçlerinde dijitalin rahatlığını yaşayın

Çalıştığınız şirketlerle mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine dijital olarak yapın, mutabakat süreçlerini kısaltın, yüksek geri dönüş sağlayın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN right-arrow-icon

DİJİTAL DÖNÜŞÜME HEMEN BAŞLA!

Sektöründe öncü birçok firma Türkiye'nin en çok tercih edilen özel entegratörü eLogo’yla dijital dönüşüm süreçlerini tamamladı. Şirketlerinin hızını ve verimini artırdı, müşterilerinden olumlu geri dönüşler aldı. Şimdi sıra sizin şirketinizde. Dijital dönüşümün verimli dünyasına şimdi adım atın.

1/3

DİJİTAL DÖNÜŞÜM HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Dijital dönüşüm ortağınız eLogo aklınıza takılan her soruyu hızla cevaplamak ve size uygun çözümü bulmak için yanınızda!

FİYAT TEKLİFİ ALIN
vertical-hand-icon