Kapat

Online Hesap Özeti Uygulamamız İle Yenilikçi Çözüm Platformumuz

Ödeme sistemlerindeki yeniliklerin konsolidasyona uğrayarak tek bir platformda birleşebileceğini kanıtlayan

28.04.2021

Online Hesap Özeti Uygulamamız İle Yenilikçi Çözüm Platformumuz

Ödeme sistemlerindeki yeniliklerin konsolidasyona uğrayarak tek bir platformda birleşebileceğini kanıtlayan, operasyonel iş yükü ve işlem sürecinizi azaltan, geleceğin FinTech güven yüzü olarak adlandırdığımız Online Hesap Özeti Uygulamamızı gün yüzüne çıkarıyoruz.

eLogo olarak Logo ERP kullanıcılarına sunduğumuz online hesap özeti uygulaması sayesinde banka, şube ve hesap bazlı bakiyeler istenilen döviz cinsinden tek platformda görüntüleniyor, banka ve şube bazlı hesap hareketleri izleniyor , pos hareketleri takip ediliyor. Üstelik uygulama Logo ERP sistemine direkt entegre olduğundan hesap hareketlerinin anlık aktarımı sağlanarak, yapılan işlemlerin muhasebeleştirilmesi sağlanıyor ve borç alacak takibi yapılıyor.

İlerleyen dönemde kullanıcılarımıza bir çok farklı işlem yetkinliklerini sunabilmek için geliştirmelerimize devam ediyoruz. Platformun sahip olacağı havale, EFT gibi yetkinlikler sayesinde, bankaların internet ve mobil kanallarına gereksinim duyulmadan para transferleri gerçekleşebileceği, çek ve senet takibinin sağlanabileceği, kredi işlemlerine ilişkin hesapların tanımlanabileceği ve pos ektresi aktarımının yapılabileceği kurgular üzerine çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Ek olarak banka ve hesap bazlı yetkilendirme ile kullanıcı özgürlüğü sunmayı, excel formatında tüm süreçlerin kolayca raporlanabilmesini ve istenilen mail adreslerine önceden kişiselleştirilmiş hazır şablonların gönderilebilmesini hedefliyoruz.

“Temel bankacılık yetkinliklerin ortak çözüm platformu” sloganıyla ülkemizin önde gelen bankalarına entegrasyonu bulunan Online Hesap Özeti Uygulamamızda tüm bankaları bünyemize katmayı amaçlıyoruz.

Uyumlu olan ERP müşterilerinin uygulamadan yararlanabilmesi için aylık ve yıllık ücretlendirme modelini sunarak , kullanıcılarımız için avantajlı fiyat politikasını gözetiyoruz. Üstelik uygulama içi işlem sorgusu, banka ve hesap tanımlamalarını sınırsız tutarak ek bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca kullanıcıların ana firmalarına bağlı alt firmaları da bulunuyorsa uygulamadan ücretsiz faydalanabilmelerini sağlıyoruz.

Sunduğumuz geniş yelpazedeki çözümlerimizle birlikte kullanıcılarımızın iş süreçlerini ciddi ölçüde değiştirmeye ve verimlilik artışı ekseninde hayatlarını kolaylaştırmaya devam ederek Finansal ve teknolojik dönüşümlerde biz de varız diyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?