Kapat

Çoklu Lokasyon'da kullanım

Çoklu Lokasyon'da kullanım

Eğer aynı ticari sistem içerisinde çalışan işyerleri varsa bir adet LogoConnect Banka alınması yeterlidir. Örnek: her işyeri aynı Tiger Enterprise’a bağlanıp çalışıyorsa, tek bir LogoConnect Banka alınması yeterlidir. Ancak her lokasyonda bağımsız ticari ürünler kullanılıyorsa, her bir lokasyon/şube için ayrı LogoConnect Banka almanız gerekmektedir.

 • 23.02.2022

  Logo Connect Banka Nedir?

  Devamını oku
 • 23.02.2022

  Logo Connect Banka Ne Tür Faydalar Sağlayabilir?

  Devamını oku
 • 23.02.2022

  Connect Banka hangi bankalar ile çalışır?

  Devamını oku
 • 23.02.2022

  Connect Banka kullanmak için bankaya ödeme yapılması gerekir mi?

  Devamını oku
 • Dijital
  02.04.2024

  e-İrsaliye uygulamaları: Karekod ve barkod yeterliliği

  İrsaliye, bir malın gönderimini gösterir durumda olan ticari belgelere verilen isim. İrsaliye belgeleri; malların sevki sürecinde kullanılır ve malın miktarı, nitelikleri gibi özellikleri gösterir. Dijital irsaliye adıyla da bilinen e-İrsaliye, lojistik faaliyetlerini belgelemek için tutulan irsaliye belgelerinin dijital ortamda düzenlenen dijital versiyonuna verilen isim. 

  Devamını oku
 • Dijital
  27.03.2024

  Konsinye ihracat nedir?

  Konsinye ihracat süreci; bir malın yurt dışında bulunan alıcılarına, ihracatçıların yurt dışı temsilciliklerine ya da temsilci olmayan komisyoncu kişilere, kesin satışı sonraki bir zamanda yapılması planlanan malın gönderilme aşamalarını belirten sürece verilen isim. Çeşitli ihracat türleri içerisinde konsinye ihracat, tek bir parça halinde satılmayan ve bölümler şeklinde satılması planlanan ürünler söz konusu olduğunda tercih edilir. 

  Devamını oku
 • Dijital
  13.03.2024

  Kağıt fatura limiti nedir?

  Kâğıt fatura limiti, bir işletmenin müşterisine verdiği kâğıt fatura miktarını ifade eder. Söz konusu limit, faturayı düzenleyen işletmenin müşterisine ne kadar kredi sağlayabileceğini belirler. Ancak bazı faktörlere dikkat edilmediği takdirde kâğıt fatura limitini aşan durumlar ortaya çıkabilir.

  Devamını oku
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?