Kapat

Yenilikçi bankacılık uygulamasıyla ERP içi bankacılık deneyiminizi yaşayın!

Yenilikçi Finansal Teknolojiler alanında eLogo & Akbank iş birliği ile geliştirilen Akbank Bankacılık uygulamasıyla temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ERP’ye tam entegre yapısıyla operasyonel süreçlerinizi ortadan kaldırarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akbank Bankacılık Uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Akbank entegrasyonu ile tanışın, verimlilik artışı ve tasarruf sağlayarak işinizi geleceğe taşıyın.

 • Gelişmiş Dashboard Yapısı

  Yenilikçi dashboard sayfası üzerinden Akbank’taki hesap bilgilerinizi kolayca takip edebilir , elektronik hesaap özeti , döviz kuru ve yaptığınız işlemlere ilişkin bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

  ERP'ye Tam Entegre Yapı

  Akbank Bankacılık uygulamasıyla EFT, havale gibi temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yaptığınız işlemlere ilişkin elektronik hesap özeti kayıtlarını ERP çözümünüze aktararak muhasebeleştirebilirsiniz.

  Kolay Erişim

  Akbank Bankacılık uygulamasına ERP içinden kolay bir şekilde erişerek, operasyonel süreçlerinizi ortadan kaldırarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

  Ücretsiz Deneyim Fırsatı

  Akbank müşterilerine özel geliştirilen yeni nesil bankacılık uygulamasının tüm yetkinliklerini ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

Akbank Bankacılık uygulaması nasıl kullanılır?

Akbank Bankacılık uygulamasına ERP versiyon güncellemeniz ile beraber anasayfanızda Widget’lar alanından ulaşabilirsiniz. Bununla beraber uygulamaya istediğiniz zaman Logo Store üzerinden de erişebilirsiniz. Akbank Kurumsal İnternet Şubesi kullanıcı bilgileriniz ile uygulamaya giriş yaparak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kimler kullanabilir?

  App teknolojisini destekleyen Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings Enterprise kullanıcıları kullanabilir.

 • Kusursuz Destek

  Uygulama hakkında tüm soru ve önerilerinizi destek@elogo.com.tr adresinden teknik desteğe iletebilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak diğer finansal ürünler

Çek ve Fatura İskonto

ERP içerisinde Çek ve Fatura İskonto uygulaması ile entegre faktoring firmalarına çek ve faturalarınızı göndererek vadeli alacaklarınızın vadesinden erken nakde dönüştürüp dönüştüremeyeceğinizi sorgulayabilirsiniz.

Detaylı İncele

Connect Banka

Connect Banka uygulamasıyla ERP içerisinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek , yaptığınız işlemleri otomatik muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Detaylı İncele

e-Mutabakat

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz Alındı

Talebinizi ilgili birimimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?