Kapat

Akbank Bankacılık

Yenilikçi Finansal Teknolojiler alanında eLogo & Akbank iş birliği ile geliştirilen Akbank Bankacılık uygulamasıyla temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ERP’ye tam entegre yapısıyla operasyonel süreçlerinizi ortadan kaldırarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akbank Bankacılık Uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Akbank entegrasyonu ile tanışın, verimlilik artışı ve tasarruf sağlayarak işinizi geleceğe taşıyın.

Akbank Bankacılık Uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Akbank Bankacılık ile herkes avantajlı!

Gelişmiş Dashboard Yapısı

Yenilikçi dashboard sayfası üzerinden Akbank’taki hesap bilgilerinizi kolayca takip edebilir , elektronik hesaap özeti , döviz kuru ve yaptığınız işlemlere ilişkin bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

ERP'ye Tam Entegre Yapı

Akbank Bankacılık uygulamasıyla EFT, havale gibi temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yaptığınız işlemlere ilişkin elektronik hesap özeti kayıtlarını ERP çözümünüze aktararak muhasebeleştirebilirsiniz.

Kolay Erişim

Akbank Bankacılık uygulamasına ERP içinden kolay bir şekilde erişerek, operasyonel süreçlerinizi ortadan kaldırarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyim Fırsatı

Akbank müşterilerine özel geliştirilen yeni nesil bankacılık uygulamasının tüm yetkinliklerini ücretsiz  deneyimleyebilirsiniz.

Türkiye'nin e'si 6. kez yılın birincisi

Bilişim 500 Araştırması’nda bu yıl 6. kez Türkiye Merkezli Üretici Kategorisi’nde Yılın e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Hizmeti Kategori 1'incisi ödülüne hak kazandık. Sizden aldığımız güçle yeni başarılara koşmaya devam edeceğiz.

Akbank Bankacılık uygulaması nasıl kullanılır?

Akbank Bankacılık uygulamasına ERP versiyon güncellemeniz ile beraber anasayfanızda Widget’lar alanından ulaşabilirsiniz. Bununla beraber uygulamaya istediğiniz zaman Logo Store üzerinden de erişebilirsiniz. Akbank Kurumsal İnternet Şubesi kullanıcı bilgileriniz ile uygulamaya giriş yaparak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?

App teknolojisini destekleyen Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings Enterprise kullanıcıları kullanabilir.

Kusursuz Destek

Uygulama hakkında tüm soru ve önerilerinizi destek@elogo.com.tr adresinden teknik desteğe iletebilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak diğer finansal ürünler

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?