Close
Teklif Alın

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kapat

Connect Banka ile tüm bankacılık işlemleri tek tıkla ERP’nizde

Entegre Bankalar ile ERP’niz arasında akıllı iş köprüsü olan Connect Banka ile temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir , elektronik hesap özeti kayıtlarınızı ERP çözümünüze aktararak muhasebeleştirebilirsiniz.

Connect Banka hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Connect Banka uygulamasıyla ERP içerisinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek , yaptığınız işlemleri otomatik muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

 • Ekstra İşlem Ücreti Yok

  Connect Banka modülünü satın almanız sonrası bankanıza ödediğiniz işlem ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Türkiye’nin En Büyük Bankaları

  Connect Banka’nın Akbank , Yapı Kredi Bankası , Garanti Bankası ve Vakıf Bank entegrasyonu ile operasyonel iş yükünüzü ortadan kaldırabilirsiniz. 

 • Kolay Kullanım

  Banka işlemlerinizi şubeye gitmeden, internet ve mobil bankacılığa bağlanmaya gerek kalmadan doğrudan ERP çözümünüz içinden deneyimleyebilirsiniz.

 • ERP’ye Tam Entegre Yapı

  Uyumlu Logo ERP çözümünüz içinden EFT/Havale, Çek/Senet, DBS işlemlerinizi ve hesap /pos ekstresi aktarım süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamamızın ERP’ye direkt entegrasyonu sayesinde yaptığınız işlemleri anında muhasebeleştirebilirsiniz.

Connect Banka nasıl kullanılır?

Connect Banka uygulamasını banka bazlı modül veya aylık ve yıllık paketler üzerinden satın alabilirsiniz. İlgili modül veya paketi aldıktan sonra bankanızdan edineceğiniz parametre bilgilerini uygulamaya tanımlayarak , hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kimler kullanabilir?

  Connect Bankacılık uygulaması uyumlu Logo Go ve Tiger çözümlerinde çalışmaktadır.

 • Kusursuz Destek

  Uygulama hakkında tüm soru ve önerilerinizi destek@elogo.com.tr adresinden teknik desteğe iletebilirsiniz.

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
eLogo Çevrimiçi