fb-img

eLogo'yu Tercih Edenler Kazanıyor

e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye süreçlerinizi daha hızlı ve verimli yönetebilmeniz için milyonlarca hediye kontör ya da %35’e varan indirimlerden hemen faydalanın.

Son Katılım Tarihi: 25 Haziran 2021

Kampanya Koşulları

  1. Kampanyalar 25 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

  2. %35’e varan indirim kampanyasından ilk defa eLogo müşterisi olacak olan Logo/Netsis kullanıcıları yararlanabilecektir ve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinde ve ilk kontör satın alımlarında geçerlidir.

  3. Hediye kontör kampanyasından 1 Haziran 2021 öncesinde eLogo müşterisi olan Logo/Netsis kullanıcıları ile ilk defa eLogo müşterisi olacak olan Logo/Netsis ERP kullanıcısı olmayan müşteriler faydalanabilir. Hediye kontör adedi müşteri olma tarihine ve kullanılan yazılıma göre farklılık gösterebilir.

  4. Hediye kontör kampanyasından faydalanabilmek için kampanya kapsamındaki müşterilerin liste fiyatı üzerinden kontör satın alması gerekmektedir.

  5. Kampanyadan yararlanmak isteyen firmalar yalnızca kampanya kapsamında yer aldıkları alternatiften faydalanabilir.

  6. Hediye kontör kampanyasından faydalanabilen ve kampanya şartlarını sağlayan müşterilerin hediye kontörleri 25 Temmuz tarihine kadar otomatik olarak müşterilerin hesaplarına yüklenecektir.

  7. Bu kampanya eLogo’nun diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

  8. eLogo kampanya içeriğinde ve sürelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.