Kapat

Dijital
dönüşümde lider

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla şirketinizin ve tüm süreçlerinizin dijitalleşmesinde yanınızda.

Neden eLogo

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

Vizyonumuz

Türkiye’de özel entegratörler içerisinde geliştirdiğimiz inovatif ürünlerle pazara yön veren, müşterilerimize en yakın olan ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunan, müşteri memnuniyeti en yüksek ve en çok tercih edilen dijital dönüşüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her sektörde; müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak oluşturduğumuz inovatif ve yüksek kalite standartlarına sahip ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin dijital dönüşüm süreçlerini hızlı ve kolay yönetmelerini sağlıyoruz. Bu sayede, özel entegratör olarak müşterilerimizin işlerini daha düşük maliyetlerle daha verimli yönetmelerini ve rakiplerine göre rekabet gücü kazanmalarını amaçlıyoruz.

Neden eLogo ?

Türkiye’nin e’si eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
01
Dijital dönüşümde lider

Sektöründe öncü birçok şirket, dijital dönüşümde özel entegratör olarak eLogo'yu tercih ediyor.

02
Terzi işi çözümler

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler de geliştirerek, rekabette fark yaratmalarını sağlıyor.

03
Müşteri odaklılık

Yüz binlerce müşterisinin her türlü sorununa uzman kadro ve yüksek hizmet kalitesiyle hızlıca çözüm sunuyor.

04
ERP bağımsız mükemmel hizmet

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen altyapısıyla Logo ekosistemi dışında da hizmet sunuyor.

05
Yasal güncellemelere hızlı uyum

Yeni ya da değişen yasal mevzuatlara hızla adapte olan altyapısı ile dijital süreçlerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı'na uyumlu yürütmenizi sağlıyor.

İşi uzmanına emanet edin

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

eLogo, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?