Kapat

eLogo İSG

eLogo İSG ile tüm İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinizi uçtan uca yönetebilir, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na zorunlu verilerinizi dijital ortamda gönderebilirsiniz. İSG verilerinizi 10 yıl boyunca saklamak zorunda olduğunuzu biliyor muydunuz? eLogo saklamayı da sizin için yapıyor!

eLogo İSG hakkında bilmek istediğiniz her şey!

6331 sayılı İş Güvenliği Kanununa uygun olarak geliştirilen eLogo İSG yazılımı; iş güvenliği ve iş sağlığı (revir ve e-reçete işlemleri) ile ilgili mevcutta yürütülen tüm işlemlerin dijital ortamda web tabanlı tek bir platformda yönetilebilmesini sağlayan iş güvenliği yazılımdır.

eLogo İSG hakkında bilmek istediğiniz her şey!

eLogo İSG ile herkes avantajlı!

Bakanlık Onaylı

eLogo İSG, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından entegratörlük onayı almış bir çözümdür.

Cloud ve On-Premise Seçeneği

Cloud ve on-Premise kullanım seçenekleri ile eLogo İSG’yi dilerseniz cloud, dilerseniz de kendi lokal sunucularınızdan kullanın.

10 Yıl Saklama

Gönderileriniz elektronik belge niteliği taşıdığından gerekli olan 10 yıl saklama hizmeti eLogo güvencesi ile verilir.

e-Reçete Özellikli

e-Reçetelerinizi kolayca hazırlayıp, gönderin.

Uygun fiyat

Size özel çözümler ve uygun fiyat teklifleri için isgsatis@elogo.com.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kusursuz destek

Yasal mevzuatlar kapsamında ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen eLogo İSG ile ilgili tüm sorularınızda veya problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize anında ulaşabilir ve tüm sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türkiye'nin e'si 6. kez yılın birincisi

Bilişim 500 Araştırması’nda bu yıl 6. kez Türkiye Merkezli Üretici Kategorisi’nde Yılın e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Hizmeti Kategori 1'incisi ödülüne hak kazandık. Sizden aldığımız güçle yeni başarılara koşmaya devam edeceğiz.

Kimler kullanabilir?

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri(OSGB), tehlike sınıflarına göre zorunluluk kapsamına giren tüm işletmeler, bireysel olarak hizmet veren İş Güvenliği Uzman ve İşyeri Hekimleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetimi Sistemi (İBYS) ile ilgili Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge kapsamında iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almakla yükümlü işyerleri, 01.07.2018 itibarıyla bakanlık tarafından talep edilen İSG verilerini göndermekle yükümlü hale geldi. İşverenler talep edilen İSG verilerini elektronik ortamda yetkili entegratörler üzerinden göndermekle yükümlü tutuldu.

Bildiğiniz gibi, işverenlerin OSGB veya TSMB aracılığı ile işyerlerinde görevlendirdikleri uygun nitelikte çalışanlar tescil edilmiş bir İSG yazılımı kullanmak zorunda ve tescilli yazılım kullandıklarını genelgeye istinaden 01.07.2018 tarihine kadar teyit etmek durumundalar. Elbette bu verilerin kaydedilmesi, saklanması, bakanlığa güvenle gönderilmesi gibi süreçlerinizi kolaylaştırmak elinizde.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) ya da tehlike sınıfına göre kanunlarla belirlenen sürelerde İSG Uzmanı ve İşyeri Hekimi bulundurmanız zorunluluk kapsamına girdiyse, kayıt altına almanız gereken tüm verilerinizi eLogo İSG ile kolayca kaydedebilir, güvenle ÇSGB’ye gönderebilirsiniz.

İş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili halihazırda yürütülen tüm işlemlerin dijital ortamda web tabanlı tek bir platformda yönetilebilmesini sağlayan iş güvenliği yazılımı olan eLogo İSG, 6331 sayılı İş Güvenliği Kanununa uygun olarak ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi.

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı tarafından onaylı yetkili entegratör olan eLogo’nun mevcut müşterilerinin sadece ek hizmet ekleyerek veya yeni müşterilerin eLogo hesabı oluşturarak kullanmaya başlayacağı eLogo İSG ile tüm iş sağlığı ve güvenliği süreçleri uçtan uca yönetilebilir.

İSG verilerinizi 10 yıl boyunca saklamak zorunda olduğunuzu biliyor muydunuz?

Cloud ve on-Premise kullanım seçenekleri ile eLogo İSG’yi ister bulut isterseniz de kendi lokal sunucularınızdan kullanabilir, e-Reçetelerinizi kolayca hazırlayıp, gönderebilir ve hatta tüm İSG verilerinizi saklayabilirsiniz. ÇSGB’na yaptığınız gönderileriniz elektronik belge niteliği taşıyor ve bu nedenle yasal saklama süresi 10 yıl. eLogo İSG aracılığı ile yapacağınız tüm gönderilerinizin gerekli olan 10 yıl süreyle saklama hizmetini ücretsiz olarak eLogo güvencesi ile alabilirsiniz.

eLogo Hesap oluşturma

isgsatis@elogo.com.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

eLogo müşterisi değilseniz öncelikle eLogo hesabınızı buraya tıklayarak oluşturup, sipariş giriş işlemleri ve kontör alımı gerçekleştiriniz.

eLogo müşterisi iseniz “Ek Hizmet Ekle” bölümünden eLogo ISG hizmetini seçerek hesabınıza eklemeniz yeterlidir.

Hesap Aktivasyonu

eLogo tarafından tarafınıza gönderilecek sözleşmeleri imzalayıp iletmenizin ardından hesabınız aktif hale getirilerek kullanıcı adı ve şifreniz size iletilecektir.

Yasal zorunluluklar

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Nedir?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 27.02.2018 tarihinde yayımlanan genelge kapsamında iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almakla yükümlü işyerleri, 01.07.2018 tarihinden itibaren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen entegratörler üzerinden talep edilen verileri elektonik ortamda göndermekle yükümlü tutulmuştur.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu için Tıklayınız

İlgili Genelge için Tıklayınız

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz Alındı

Talebinizi ilgili birimimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?