Kapat

Çek ve Fatura İskonto uygulaması kullanımınıza hazır!

Çek ve Fatura İskonto uygulamasıyla nakde erişiminizi hızlandırın. Yenilikçi Finansal Teknolojiler alanında geliştirilen uygulama ile çek ve faturalarınızı vadesinden önce nakde dönüştürmek için alternatif finansman kaynaklarını değerlendirin.

Çek ve Fatura İskonto uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!

ERP içerisinde Çek ve Fatura İskonto uygulaması ile entegre faktoring firmalarına çek ve faturalarınızı göndererek vadeli alacaklarınızın vadesinden erken nakde dönüştürüp dönüştüremeyeceğinizi sorgulayabilirsiniz.

 • Nakit Erişimi

  Çek ve faturalarınız gibi finansal değerlerinizi ihtiyaç anında Deniz Faktoring ve Tam Faktoring aracılığıyla nakde çevirerek para akışınızı hızlandırabilirsiniz.

  Kolay Kullanım

  Şubeye gitmeden çek ya da faturanız için faktoring işlemi yapılıp yapılamayacağını ERP’niz içinden öğrenebilirsiniz.

  Uygun Fiyat

  Çek ve Fatura İskonto uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır ayrıca sorgulama işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Çek ve fatura iskonto uygulaması nasıl kullanılır?

Logo Store üzerinden uygulamaya erişebilir ve ERP'nize ekleyebilirsiniz. ERP'nize uygulamayı kurduktan sonra hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

 • Kimler kullanabilir?

  App teknolojisini destekleyen Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings Enterprise kullanıcıları kullanabilir.

 • Çek ve Fatura İskonto Uygulaması’na entegre finans kuruluşları hangileridir?

  Çek ve Fatura İskonto Uygulaması’na entegre finans firmaları Deniz Faktoring ve  Tam Finans’tır.

 • Kusursuz Destek

  Uygulama hakkında tüm soru ve önerilerinizi destek@elogo.com.tr teknik desteğe iletebilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak diğer finansal ürünler

Connect Banka

Connect Banka uygulamasıyla ERP içerisinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek , yaptığınız işlemleri otomatik muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Detaylı İncele

e-Mutabakat

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

Detaylı İncele

eLogo e-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Alınan ödemelerinizi Logo ERP çözümünüzde tek tıkla muhasebeleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi ister Whatsapp, SMS, e-Mail ile göndereceğiniz link ile, ister kendi ödeme sayfanızı olusturarak alabilirsiniz.

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?