Close
Teklif Alın

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kapat

eLogo e-Tahsilat ile dijital ortamda tahsilatlarınızı hızlandırın.

Nakde sıkışan müşterilerinize ve bayilerinize kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapma imkanı sunarak tahsilatlarınızı hızlandırın, alternatif ödeme yöntemleriyle memnuniyeti arttırın.

e-Tahsilat hakkında bilmek istediğiniz her şey!

eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Üstelik gönderilen e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Mutabakat gibi uygulamalara ödeme linki butonu ekleyerek dijital ortamda kart ile ödeme alabilirsiniz.

 • Yüksek Tahsilat

  Nakit akışınızı iyileştirmek için Logo e-Tahsilat ile müşterilerinizden ve bayilerinizden ödemenizi zamanında alabilirsiniz. Üstelik müşterilerinizin kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla e-Tahsilat altyapısına kayıt etmelerini sağlayabilirsiniz.

 • Kurumsal & Profesyonel Tahsilat

  Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunabilir, tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetebilirsiniz.

 • Kişiselleştirilmiş Tahsilat Sistemi

  Bayilerinizin ve iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturabilir , müşterilerinzin borçlarını anında tahsil edebilirsiniz.

 • Güvenlik

  Kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde en yüksek standart olan PCI DSS Level 1 ile uyumlu altyapı ile kullanıcılarızın güvenli ödeme işlemini tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

 • Taksitli Yapı

  Tahsilat zorluklarına karşı taksitli ödeme imkanı ile müşterilerin ödemelerini kolaylaştırabilirsiniz.

 • Kendi Sanal Posunuza Gerek Yok

  Kendi sanal POS’larınızı tahsilat için kullanmanın yanısıra sanal POS’unuz yoksa çözüm ortağımız üzerinden sunulan avantajlı oranları değerlendirebilirsiniz.

e-Tahsilat nasıl kullanılır?

Logo e-Tahsilatı hızlıca kullanmaya başlamak için sağ tarafta bulunan ‘Teklif Alın’ butonu ile bizimle iletişime geçmeniz veya yetkili bir iş ortağımıza başvurmanız yeterlidir.

 • eLogo e-Tahsilatı kimler, kullanabilir?

  Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm şirketler.

 • Uygun Fiyat

  Paket Adı İçerik Ücret
  Aylık 50K TL'ye kadar tahsilat 1.500 TL
  Aylık 50K TL - 250 K TL arası tahsilat 2.250 TL
  Aylık 250K TL üzeri tahsilat 3.000 TL
  Paket Adı İçerik Ücret
  Yıllık 600K TL'ye kadar tahsilat 15.000 TL
  Yıllık 600K TL - 3M TL arası tahsilat 22.500 TL
  Yıllık 3M TL üzeri  tahsilat 30.000 TL

e-Tahsilat ile kullanılan ürünler

e-Fatura

e-Fatura, faturaların internet bağlantısı kullanılarak elektronik ortamda veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır.

Detaylı İncele

e-Arşiv

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.

Detaylı İncele

e-Müstahsil Makbuzu

eLogo’nun işletmenize özel çözümleriyle eLogo e-MM avantajlarından hemen faydalanmaya başlayın.

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
eLogo Çevrimiçi