Close
Teklif Alın

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kapat

Dijital dönüşümü
kolaylaştıran ürünler

Kullandığınız ERP ne olursa olsun eLogo dijital dönüşüm çözümleriyle yanınızda

E-dönüşüm için ihtiyacınız olan ürünü seçin

E-dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Online Hesap Özeti

eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir işlem sınırlaması olmadan 30 gün süre ile ücretsiz kullanıma başlayabilmek için üye olun.

Detaylı incele

Akbank Bankacılık

Akbank entegrasyonu ile tanışın, verimlilik artışı ve tasarruf sağlayarak işinizi geleceğe taşıyın.

Detaylı incele

Çek ve fatura iskonto

ERP içerisinde Çek ve Fatura İskonto uygulaması ile entegre faktoring firmalarına çek ve faturalarınızı göndererek vadeli alacaklarınızın vadesinden erken nakde dönüştürüp dönüştüremeyeceğinizi sorgulayabilirsiniz.

Detaylı incele

Connect Banka

Connect Banka uygulamasıyla ERP içerisinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek , yaptığınız işlemleri otomatik muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Detaylı incele

e-Ekstre

Tüm bankalara entegre olarak çalışan e-Ekstre ile MT940 formatındaki hesap hareketlerinizi hatasız şekilde ERP çözümünüze aktrabilir yaptığınız işlemleri muhasebeleştirebilirsiniz.

Detaylı incele

e-Mutabakat

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

Detaylı incele

eLogo e-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Üstelik gönderilen e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Mutabakat gibi uygulamalara ödeme linki butonu ekleyerek dijital ortamda kart ile ödeme alabilirsiniz.

Detaylı incele

Connect B2B

Bayiler, tedarikçiler ve grup şirketleri arasındaki bilgi alışverişini dijital ortama taşıyın hız kazanın.

Detaylı incele

Mali müşavir kampanyası

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et.

Hemen başvur

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
eLogo Çevrimiçi