Kapat

Finansal süreçlerinizi
kolaylaştıracak ürünler

eLogo, Finansal Servisler ile finansal süreçlerinizi hızlandırmak için yanınızda.

Finansal süreçlerinizi kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan ürünü seçin

eLogo Finansal Servisler, finansal süreçlerinizi dijitalleştirmek, verimliliği artırmak ve finansal yönetimi kolaylaştırmak için güvenilir çözümler sunar.

Online Hesap Özeti

eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir işlem sınırlaması olmadan 14 gün süre ile ücretsiz kullanıma başlayabilmek için üye olun.

Detaylı İncele

Akbank Bankacılık

Akbank entegrasyonu ile tanışın, verimlilik artışı ve tasarruf sağlayarak işinizi geleceğe taşıyın.

Detaylı İncele

Çek ve Fatura iskonto

ERP içerisinde Çek ve Fatura İskonto uygulaması ile entegre faktoring firmalarına çek ve faturalarınızı göndererek vadeli alacaklarınızın vadesinden erken nakde dönüştürüp dönüştüremeyeceğinizi sorgulayabilirsiniz.

Detaylı İncele

Connect Banka

Connect Banka uygulamasıyla ERP içerisinden temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek , yaptığınız işlemleri otomatik muhasebeleştirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Detaylı İncele

e-Mutabakat

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

Detaylı İncele

eLogo e-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Alınan ödemelerinizi Logo ERP çözümünüzde tek tıkla muhasebeleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi ister Whatsapp, SMS, e-Mail ile göndereceğiniz link ile, ister kendi ödeme sayfanızı olusturarak alabilirsiniz.

Detaylı İncele

e-Belge Transfer

e-Defterlerinizi ebelgetransfer.elogo.com.tr adresinden seçtiğiniz bankalarla, kendi belirleyeceğiniz tarih aralığı için paylaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman verdiğiniz izinleri iptal edebilir veya iznin kapsamını genişletip daraltabilirsiniz. Zamandan ve işgücünden tasarruf sağlayarak size özel bankacılık ürünlerine erişebilirsiniz.

Detaylı İncele

Mali müşavir kampanyası

Mali müşavir kampanyası

Hemen Başvur

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz Alındı

Talebinizi ilgili birimimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?