Kapat

e-Fatura ve Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile işleriniz kolaylaşıyor!

45.000'den fazla işletme sahibi internet erişimi olan her yerden hızlı ve kolayca e-faturalarını kesiyor ve ön muhasebelerini takip ediyor.

Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı Nedir?

Kullanan 10 kişiden 9'unun önerdiği Logo İşbaşı; internet erişimi olan her yerden işletme sahiplerinin hızlı ve kolayca fatura kestiği, gelir-gider takibi, cari takibi, stok takibi gibi temel ön muhasebe özelliklerini barındıran bir çözümdür.

 • Logo İşbaşı'nda Hangi Özellikler Mevcut?

  200.000'den fazla işletme sahibinin denediği Logo İşbaşı'nı siz de 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemek için tıklayın.

  Fatura Takibi

  Alış ve satış faturalarınızı kolayca kaydedip dilediğiniz yerden hızlı bir şekilde faturalarınız ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

  Cari Hesap Takibi

  Müşteri ve tedarikçilerinizle olan tahsilat /ödeme işlemlerini online gerçekleştirip, hatasız cari takibi yapabilirsiniz.

  Gelir Gider Takibi

  Alış ve satışlar sonrasında yapılan ödeme/tahsilatlara göre işletmenizin gelir gider durumunu her an takip edebilirsiniz.

  Stok Takibi

  Ön muhasebe programı ile alış/satış işlemleriniz sonrasında stoklarınız otomatik olarak güncellenir ve stok giriş-çıkış hareketlerinizi kolaylıkla görüntüleyip Excel dosyası olarak alabilirsiniz.

  Özet Raporlar

  Günlük veya belirli bir tarih aralığında alış-satış, gelir-gider, sipariş ve KDV raporlarını alarak işletmenizin performansını görüntüleyebilir ve planlamayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

  e-Fatura/e-Arşiv Fatura/e-SMM

  Ücretsiz e-Dönüşüm danışmanlarımızın desteğiyle 15 dakikada e-Faturaya/e-Arşiv Faturaya/e-SMM’ye geçebilir, anında faturanızı kesebilirsiniz. Üstelik yıllık 1800 kontör hediye!

  Mobil

  İster webden ister cepten internet erişimi olan her yerden işletmenizi yönetebilirsiniz. Mobil uygulamamızı Android veya IOS'dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  Nakit Yönetimi

  Tahsilat ve ödemelerinizi kasa ve banka hesaplarınız ile ilişkilendirerek nakit yönetimi takibini gerçekleştirebilirsiniz.

  Mali Müşavir Paneli

  Mali Müşavirler için özel olarak geliştirilen Mali Müşavir Paneli; Mali müşavirlerin Logo İşbaşı kullanan mükelleflerinin verilerini tek bir ekrandan görüntüleyip, tek tıkla kendi sistemlerine aktarabildiği, mükellef yönetimini kolaylaştıran bir paneldir.

Ön Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

Logo İşbaşı'nı kullanmaya başlamak için www.isbasi.com adresi üzerinden saniyeler içinde kayıt olabilir, 14 gün boyunca ücretsiz olarak ister web sitesi üzerinden isterseniz de ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden kullanabilirsiniz.

 • Ön Muhasebe Programını Kimler Kullanabilir?

  Logo İşbaşı kullanıcıları genellikle kendi işinin sahipleri ya da çalışanı 1-5 arasında olan küçük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.Sektörel olarak her meslekten kullanıcı kitlesi bulunmakla birlikte örnek olarak; serbest çalışanlar, danışmanları, yetkili servisler, avukatlar, emlak danışmanları, eczacılar, ajanslar, esnaflar, kuryeleri gösterebiliriz.

 • Ön Muhasebe Programı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  Logo İşbaşı'nın işletmelere sağladığı avantajların başlıcalarına bakacak olursak;

  Hızlı ve Kolay

  Kullanımı kolay arayüzü ile tüm işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Anlık Erişebilirlik

  Mobil uygulaması aracılığyla her yerden erişim sağlayabilir işinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Güvenli ve Tasarruflu

  Verilerinizi arşivlemek için ekstra maliyet oluşturmadan güvenli alt yapılarda saklayarak kaybolma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı kullananlar başka hangi ürünleri tercih ediyor?

Logo İşbaşı

İşletmenizin Gelir-Gider Takibini Online Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile İstediğiniz Her Yerden Gerçekleştirin. 14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?