Close
Teklif Alın

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kapat

Bankalardaki hesap haraketlerinizi tek bir ekrandan takip edin, yaptığınız işlemleri anında ERP çözümünüzde muhasebeleştirin.

Online Hesap Özeti Uygulaması ile Logo ERP çözümünüz içerisinden birçok bankadaki hesap hareketlerinizi tek bir ekranda anlık görüntüleyebilir ve hesap özeti kayıtlarınızı tek tıkla anında Logo ERP çözümünüze aktarabilirsiniz.

eLogo Online Hesap Özeti uygulaması hakkında bilmek istediğiniz her şey!

eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir işlem sınırlaması olmadan 30 gün süre ile ücretsiz kullanıma başlayabilmek için üye olun.

 • Gelişmiş Dashboard

  Yenilikçi dashboard sayfası üzerinde banka bazlı hesap hareketlerinizi anlık görüntüleyebilir, ERP çözümünüze entegre borç,alacak ve kasa bilginizi takip edebilir, kur hesaplaması yapabilir ve sunulan veri tablolarıyla nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

 • Elektronik Hesap Özeti Aktarımı

  EFT, havale, virman para transferine ilişkin işlemler, Çek-senet işlemleri, Kredi kartı ödeme işlemleri hizmet satın alma faturası  ve kasa işlem fişlerinizi ekstre aktar üzerinden kaydedip, ERP çözümünüzde otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. 

 • Geniş Banka Ağı Entegrasyonu

  Online Hesap Özeti uygulaması içerisinde Akbank, Albaraka Türk Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odea Bank, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

 • Avantajlı Paket Yapısı

  Online Hesap Özeti uygulamasını herhangi bir banka, şube ve işlem sınırı olmadan aylık veya yıllık paket modeliyle kullanabilirsiniz. Üstelik ana firma üzerinden satın aldığınız uygulamamızı (ERP lisans anahtarı alt firmanızla ile aynıysa) alt firmanızda da ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Online Hesap Özeti uygulaması nasıl kullanılır?

eLogo Sipariş Portalından aylık veya yıllık paketi aldıktan sonra ERP sürümünüzü ilgili versiyona yükselterek, ürünü otomatik yükleyebilirsiniz ve widgetlar kısmından uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz. Banka eklemek için eLogo Sipariş Portalından banka dokümanlarını indirip, bankalara başvuru yaparak gerekli parametreleri almanız ve uygulama içerisinde "Banka Ekle" butonuna tıklayıp, bilgilerle giriş yapmanız yeterlidir.

 • Kullanım Detayları

  eLogo sipariş portalında size özel sunulan avantajlı aylık veya yıllık paketlerden birini satın aldıktan sonra uyumlu Logo ERP çözümü içerisinde yer alan widgetlar kısmında uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz. Detaylara erişmek için tıklayınız.

 • Online Hesap Özeti Uygulamasını kimler kullanabilir?

  Online Hesap Özeti uygulaması Logo GO 3 ve Tiger 3 olmak üzere 2.69 ve üzeri, Netsis'te ise 9.0.37 ve üzeri versiyonda ve Logo J-Platform ERP çözümlerinde çalışmaktadır. (Uyumlu ERP çözümleri : Logo GO 3, GO Wings, Tiger 3,Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise, Tiger3 Wings Enterprise, Netsis Wings Entegre, Netsis Wings ERP, Netsis Wings Enterprise, Netsis 3 Entegre, Netsis 3 Standard, Netsis 3 Enterprise, Logo J-Platform)

 • Online Hesap Özeti Uygulaması hangi bankalarla entegre çalışmaktadır?

  Online Hesap Özeti uygulaması Akbank, Albaraka Türk Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odea Bank, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegredir. Diğer bankaların da uygulamada yer alması için entegrasyon süreci devam etmektedir.

 • Online Hesap Özeti Uygulamasının paket ücretlendirmesi nasıldır?

  Online Hesap Özeti uygulaması eLogo sipariş portali üzerinden aylık 150 TL+KDV , yıllık 1.500 TL +KDV üzerinden satın alınmaktadır. Paket tanımlaması ödemenin gerçekleşmesine takiben sistem tarafından otomatik yapılmaktadır. EFT/havale ile yapılan ödemelerde 2 iş günü içerisinde, kredi kartı ile yapılan ödemelerde anında ürün aktif tanımlaması yapılmaktadır.

 • Alt hesap açılmadan özel entegratörlükler ayrı ayrı açıldıysa yine her firma için hizmet satın alınması gerekir mi?

  Lisans anahtarı ortak ise farklı hesaplar veya alt hesaplar için tekrardan paket satın alınma ihtiyacı bulunmamaktadır. Fakat lisans anahtarı farklı ise her bir lisans anahtarı için uygulama ayrıca satın alınmalıdır.

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
eLogo Çevrimiçi