Kapat

Dijital dönüşümü
kolaylaştıran ürünler

Kullandığınız ERP ne olursa olsun eLogo dijital dönüşüm çözümleriyle yanınızda

E-dönüşüm için ihtiyacınız olan ürünü seçin

E-dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

e-Defter Saklama

e-Defter Saklama hizmetiyle e-Defterinizi otomatik olarak GİB ile paylaşın, zaman kaybı yaratan operasyonel iş süreçlerini geride bırakın.

Detaylı İncele

eLogo iSG

6331 sayılı İş Güvenliği Kanununa uygun olarak geliştirilen eLogo İSG yazılımı; iş güvenliği ve iş sağlığı (revir ve e-reçete işlemleri) ile ilgili mevcutta yürütülen tüm işlemlerin dijital ortamda web tabanlı tek bir platformda yönetilebilmesini sağlayan iş güvenliği yazılımdır.

Detaylı İncele

SGK e-Fatura

Tüm faturalarınızı hızlı, kolay ve düşük maliyetle dijitalleştirin, dijital dönüşümün tüm avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Detaylı İncele

eLogo Eczane

eLogo Eczane ile tüm faturalarınızı hızlı, kolay ve düşük maliyetle dijitalleştirin, dijital dönüşümün avantajlarından yararlanmaya hemen başlayın.

Detaylı İncele

e-Ticaret

eLogo e Ticaret portalı ile zaman kaybetmeden tüm siparişlerinizi tek bir platform üzerinden yönetin!

Detaylı İncele

Ön Muhasebe Programı

Kullanan 10 kişiden 9'unun önerdiği Logo İşbaşı; internet erişimi olan her yerden işletme sahiplerinin hızlı ve kolayca fatura kestiği, gelir-gider takibi, cari takibi, stok takibi gibi temel ön muhasebe özelliklerini barındıran bir çözümdür.

Detaylı İncele

Mali müşavir kampanyası

Mali müşavir kampanyası

Hemen Başvur
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?