Kapat

Türkiye’nin e’sinden e-Mutabakat!

Mutabakat işlemleriniz için dijital ortamın avantajlarından yararlanın, operasyonel iş yükünüzü azaltın. Çalıştığınız firmalarla yaptığınız beyanname alış (BA), beyanname satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı posta, telefon ve faks ile iletmek yerine elektronik ortamda e-mail, SMS ve faks yoluyla gönderin, zamandan kazanın. Üstelik mutabakatlarınızın cevaplanması için ücretsiz hatırlatıcı ile işlem takibinizi kolaylaştırın, süreçlerinizi daha hızlı tamamlayın.

e-Mutabakat hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

 • Hızlı

  Telefon, posta, faks trafiğine son verin, mutabakat süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

  Kolay Kullanım

  Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden çözmenin, tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portaldan kontrol etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  Anlık Kontrol

  Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Ekstre Karşılaştırma

  Ekstreleri çok kısa sürede karşılaştırarak mutabakat farklarını kolayca tespit edebilirsiniz.

  Hatırlatma

  Cevap vermeyen firmalara otomatik olarak tekrar e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

  Kişiselleştirme

  Göndereceğiniz mutabakatlarda mail şablonunuzu, firmanızın logosu ve belirleyeceğiniz ortak mail formatını kullanarak kişiselleştirebilirsiniz.

e-Mutabakat nasıl kullanılır?

Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için Üye Ol butonuna tıklayıp formu doldurmanız ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkini onaylamanız yeterlidir.

 • e-Mutabakat'ı kimler kullanabilir?

  Mutabakat süreçlerini dijital ortama taşıyarak verimliliğini arttırmak isteyen tüm firmalar.

 • Uygun Fiyat

  Logo e-Mutabakat kullanmak için modül ücreti ve aylık ya da senelik aidat ücreti ödemeniz gerekmiyor.

  Sadece 1 kontöre e-Mutabakatlarınızı oluşturabilir ve e-mail, SMS, faks alternatiflerinden herhangi birini seçerek gönderebilirsiniz.

 • Kusursuz Destek

  e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Mutabakat uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm soru ve önerilerinizi e-mutabakat@elogo.com.tr adresine iletebilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak diğer finansal ürünler

eLogo e-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Alınan ödemelerinizi Logo ERP çözümünüzde tek tıkla muhasebeleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi ister Whatsapp, SMS, e-Mail ile göndereceğiniz link ile, ister kendi ödeme sayfanızı olusturarak alabilirsiniz.

Detaylı İncele

Online Hesap Özeti

eLogo tarafından geliştirilen Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Hiçbir işlem sınırlaması olmadan 14 gün süre ile ücretsiz kullanıma başlayabilmek için üye olun.

Detaylı İncele

Akbank Bankacılık

Akbank entegrasyonu ile tanışın, verimlilik artışı ve tasarruf sağlayarak işinizi geleceğe taşıyın.

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz Alındı

Talebinizi ilgili birimimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?