Close
Teklif Alın

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kapat

Türkiye’nin e’sinden e-Mutabakat!

Mutabakat işlemleriniz için dijital ortamın avantajlarından yararlanın, operasyonel iş yükünüzü azaltın. Çalıştığınız firmalarla yaptığınız beyanname alış (BA), beyanname satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı posta, telefon ve faks ile iletmek yerine elektronik ortamda e-mail, SMS ve faks yoluyla gönderin, zamandan kazanın. Üstelik mutabakatlarınızın cevaplanması için ücretsiz hatırlatıcı ile işlem takibinizi kolaylaştırın, süreçlerinizi daha hızlı tamamlayın.

e-Mutabakat hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Beyanname Alış (BA),Beyanname Satış (BS) ve cari bakiye mutabakatlarınızı eLogo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca mutabık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen ekstre hesaplarınızı sistem üzerinde karşılaştırılarak farkları tespit edebilirsiniz.

 • Hızlı

  Telefon, posta, faks trafiğine son verin, mutabakat süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

 • Kolay Kullanım

  Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden çözmenin, tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portaldan kontrol etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 • Anlık Kontrol

  Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Ekstre Karşılaştırma

  Ekstreleri çok kısa sürede karşılaştırarak mutabakat farklarını kolayca tespit edebilirsiniz.

 • Hatırlatma

  Cevap vermeyen firmalara otomatik olarak tekrar e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kişiselleştirme

  Göndereceğiniz mutabakatlarda mail şablonunuzu, firmanızın logosu ve belirleyeceğiniz ortak mail formatını kullanarak kişiselleştirebilirsiniz.

e-Mutabakat nasıl kullanılır?

Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için Üye Ol butonuna tıklayıp formu doldurmanız ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkini onaylamanız yeterlidir.

 • e-Mutabakat'ı kimler kullanabilir?

  Mutabakat süreçlerini dijital ortama taşıyarak verimliliğini arttırmak isteyen tüm firmalar.

 • Uygun Fiyat

  Logo e-Mutabakat kullanmak için modül ücreti ve aylık ya da senelik aidat ücreti ödemeniz gerekmiyor.

  Sadece 1 kontöre e-Mutabakatlarınızı oluşturabilir ve e-mail, SMS, faks alternatiflerinden herhangi birini seçerek gönderebilirsiniz.

 • Kusursuz Destek

  e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Mutabakat uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm soru ve önerilerinizi e-mutabakat@elogo.com.tr adresine iletebilirsiniz.

e-Mutabakat ile birlikte ne kullanıyorlar?

e-Fatura

e-Fatura, faturaların internet bağlantısı kullanılarak elektronik ortamda veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır.

Detaylı İncele

e-Arşiv

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.

Detaylı İncele

e-Defter

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Defter uygulaması ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizi dijital ortamda oluşturun, Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolayca ve hızlı bir şekilde gönderin ve eLogo güvencesi ile saklayarak dilediğiniz zaman görüntüleyin.

Detaylı İncele

Formumuzu doldurun, sizi arayalım

Şirketinize ve ihtiyacınıza en uygun e-Dönüşüm çözümleri hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun, satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?
eLogo Çevrimiçi