Kapat

Günde 1 milyon fatura nasıl kesersiniz?

eLogo Genel Müdürümüz Başak Kural, Radyo Sputnik Tekno Safari programında Timur Akkurt’un konuğu oldu. eServis şirketi olarak eLogo’nun hizmet alanları hakkında bilgi veren Kural

20.04.2022

Günde 1 milyon fatura nasıl kesersiniz?

eLogo Genel Müdürümüz Başak Kural, Radyo Sputnik Tekno Safari programında Timur Akkurt’un konuğu oldu. eServis şirketi olarak eLogo’nun hizmet alanları hakkında bilgi veren Kural, özellikle e-Ticaret sektöründe hizmet veren KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıracak eLogo çözümlerine değindi.

Programda Kural’ın değindiği konuları şöyle özetleyebiliriz:

e-Ticaret sektöründe eLogo’nun sağladığı hizmetleri üç kategoride değerlendirmek gerekiyor;

  • B2B çözümler: Büyük şirketlerin bayileri ve iş ortakları arasındaki ödeme platformlarımız ile ticaretin en önemli ayağında sistemin eksiksiz çalışmasını sağlıyoruz.
  • Pazaryerleri ile entegrasyon: Tüketicilerin online pazaryerlerinden alışveriş yaptığında kendilerine e-posta ile e-Arşiv faturalarının ulaşmasını sağlıyoruz. Özellikle yüksek oranda satışın yapıldığı ‘Black Friday’ gibi günlerde kesilen bir milyonun üzerinde faturanın anında tüketicilere ulaşması, ihtiyaç halinde geriye dönüp bakılabilmesi ve Gelir İdaresi’ne raporlanması anlamına geliyor. Bu sayede hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlanırken aynı zamanda çevrenin korunması da desteklenmiş oluyor.
  • KOBİ’lerin pazaryerlerine entegrasyonu: KOBİ’lerin farklı pazaryerlerindeki süreçlerini tek bir ekrandan takip etmelerini sağlıyoruz.

eLogo çözümlerinin kurulumu ve yönetilmesini hem Logo Yazılım hem de ülke genelindeki 800’ü aşkın iş ortağımızın da desteği ile gerçekleştiriyoruz. Açık kaynak kullanarak iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki çözümlerimiz ile hem KOBİ’lerin hem de büyük müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

e-Fatura, e-Arşiv, e-Mutabakat veya eLogo ISG gibi tüm eLogo çözümleri birbirinden bağımsız şekilde kullanılabilirken, müşterilerimiz bu çözümleri arzu ederlerse kendi sunucularında veya bulutta konumlandırabiliyor.

eLogo’nun pazar lideri olduğu sektörde rekabet gün geçtikçe ve hızla artıyor. Halka açık bir şirket olarak gerek Gelir İdaresi Başkanlığı gerekse Çalışma Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı tüm kurallara uyuyoruz ve müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, istihdama katkı sağlamak, yeni nesil bilişimcilerin yetiştirilmesine destek vermek, uluslararası arenada rekabetin içinde olmak için çevik ve terzi işi çözümlerimiz ile sürekli büyüyoruz.

Röportajın tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?