Kapat

Yeni Hesap Açma Sürecinde Neler Değişti?

Yeni Hesap Açma Sürecinde Neler Değişti?

Yeni aktivasyon sürecinde;

Tek elektronik sözleşme imzalayarak birden fazla hizmet açılabilmektedir.

Aynı anda birden fazla hizmet aktif hale getirilebildiği gibi hizmetlerden bazıları ileri tarihli bazıları hemen aktif hale getirilebilmektedir.

Hizmet yada Hizmetlerin aktif hale getirildiği veya hangi tarihlerde aktifleştirildiği bilgisi https://efatura.elogo.com.tr/ adresinden kontrol edilebilmektedir.

Firmanın hangi hizmetleri aldığı ve hangi hizmetlerin aktifleştirildiği bilgisi https://efatura.elogo.com.tr/ adresinden kontrol edilebilmektedir.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hesap açma işlemlerine verilen YANITLAR https://efatura.elogo.com.tr/ adresinden anlık kontrol edilebilmektedir.

 • 21.12.2021

  efatura.elogo.com.tr giriş bilgilerim ne zaman iletilecek?

  Devamını oku
 • 21.12.2021

  İndirdiğim sozlesme.exe dosyasını daha sonra çalıştırabilir miyim?

  Devamını oku
 • 21.12.2021

  Hizmet aktivasyonu yapabilmek için hizmetlerin hangi Hizmet Durumunda olması gerekiyor?

  Devamını oku
 • 14.02.2022

  Hesap Kapama yapabilmek için hizmet durumunun ne olması gerekiyor?

  Devamını oku
 • 14.02.2022

  GIB’den Onay Bekliyor ne anlama gelmektedir?

  Devamını oku
 • 14.02.2022

  İleri Tarihli İmzalama işlemi yapıldığında saat seçimi zorunlu mudur?

  Devamını oku
 • Dijital
  02.04.2024

  e-İrsaliye uygulamaları: Karekod ve barkod yeterliliği

  İrsaliye, bir malın gönderimini gösterir durumda olan ticari belgelere verilen isim. İrsaliye belgeleri; malların sevki sürecinde kullanılır ve malın miktarı, nitelikleri gibi özellikleri gösterir. Dijital irsaliye adıyla da bilinen e-İrsaliye, lojistik faaliyetlerini belgelemek için tutulan irsaliye belgelerinin dijital ortamda düzenlenen dijital versiyonuna verilen isim. 

  Devamını oku
 • Dijital
  27.03.2024

  Konsinye ihracat nedir?

  Konsinye ihracat süreci; bir malın yurt dışında bulunan alıcılarına, ihracatçıların yurt dışı temsilciliklerine ya da temsilci olmayan komisyoncu kişilere, kesin satışı sonraki bir zamanda yapılması planlanan malın gönderilme aşamalarını belirten sürece verilen isim. Çeşitli ihracat türleri içerisinde konsinye ihracat, tek bir parça halinde satılmayan ve bölümler şeklinde satılması planlanan ürünler söz konusu olduğunda tercih edilir. 

  Devamını oku
 • Dijital
  13.03.2024

  Kağıt fatura limiti nedir?

  Kâğıt fatura limiti, bir işletmenin müşterisine verdiği kâğıt fatura miktarını ifade eder. Söz konusu limit, faturayı düzenleyen işletmenin müşterisine ne kadar kredi sağlayabileceğini belirler. Ancak bazı faktörlere dikkat edilmediği takdirde kâğıt fatura limitini aşan durumlar ortaya çıkabilir.

  Devamını oku
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Size nasıl yardımcı olabiliriz?